Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10899
Stary 16.04.2011, 18:31
http://www.sport.pl/celebrities/1,96...ac_Skorzy.html

'tylko u nas się zwalnia trenera po jednym nieudanym meczu '


wiem jedno , gdyby Smuda miał konto na tym forum , już dawno dostałby bana
Odpowiedz cytując