Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10894
Stary 16.04.2011, 18:20
Ja także miałem nadzieję na zwycięstwo Legii. Jakoś do nich już się przyzwyczaiłem. Natomiast rozdziobani przez kruki i wrony budzą moje najnegatywniejsze odczucia.

Jedyny pozytyw - może wielka trójca nadal będzie trenować kuchenki! Maćka pewnie wyleją, ale on swe marzenia o trenerce może spełniać w każdym klubie!
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując