Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10889
Stary 16.04.2011, 17:53
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Czemu Lechia jest wyżej niż Lech w tabeli? Przecież Lech wygrał z nią 2:0 jesienią.
bo nie tylko Lech i Lechia mają 32 punty, ale też Górnik i Legia. Robi się tabelę z bezpośrednich spotkań między tymi drużynami i w tej najwięcej punktów, 7, ma Lechia.
Odpowiedz cytując