Brozinho_23 napisał(a):

|
Czemu Lechia jest wyżej niż Lech w tabeli? Przecież Lech wygrał z nią 2:0 jesienią.
|
bo nie tylko Lech i Lechia mają 32 punty, ale też Górnik i Legia. Robi się tabelę z bezpośrednich spotkań między tymi drużynami i w tej najwięcej punktów, 7, ma Lechia.