Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#396
Stary 16.04.2011, 17:25
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Genkow był ostro tarmoszony przez całe spotkanie.
Za przykład http://www.youtube.com/watch?v=UEmCK...layer_embedded
Po bramce Genkow nie cieszył się z gola tylko na w....ieniu do tego kolesia co go trzymał, a robił to na tyle mocno że trudno było Gienkowi ruszyć się do przodu. Gdyby Sapela wyplułby piłkę w stronę Gienka to nie zdziwiłbym się gdyby rywal go powalił na ziemię a co za tym idzie 3 karny,.
Na szczescie nie doznał kontuzji, ktora mogłaby wykluczyc go z gry - i to jest najwazniejsze. Dla mnie takze to był najlepszy mecz Wisełki w rundzie wiosennej. Teraz trzeba zagrac tak samo na wyjezdzie i w koncu tam zdobyc 3 punkty.
Odpowiedz cytując