Temat
:
Materiały sportowe (bramki, skróty, mp3 , skany, etc.)
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
661
16.04.2011, 17:16
junior1906tsw
napisał(a):
Ma ktoś linki do ściągnięcia Wisła - GKS? Nie chodzi mi tu o linki z
http://www.fileserve.com/
, ponieważ tu można tylko 1 part ściągnąc za darmo.
20:00 GMT+2 CET, 15.04.2011r. - Stadion Miejski
v
624x352 | XviD |
| Canal+ Sport
I połowa:
Kod:
http://www.megaupload.com/?d=K86PSK4N
II połowa:
Kod:
http://www.megaupload.com/?d=ABO15T3A
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael