|
Ale trzeba przyznać ,że sędzia pomógł Amice . Kotor powinien zejść z czerwienią i wtedy nie wiadomo jakby ten mecz się skończył . Jednak ktoś uznał ,że Amica musi grać w europejskich pucharach i trzeba ją podciągnąć w tabeli bo samym piłkarzom jakoś to słabo idzie...
|