Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10880
Stary 16.04.2011, 17:13
Ale trzeba przyznać ,że sędzia pomógł Amice . Kotor powinien zejść z czerwienią i wtedy nie wiadomo jakby ten mecz się skończył . Jednak ktoś uznał ,że Amica musi grać w europejskich pucharach i trzeba ją podciągnąć w tabeli bo samym piłkarzom jakoś to słabo idzie...
Odpowiedz cytując