Czyżby to był koniec Maciusia w Legii
wwf napisał(a):

|
No i mamy +12 na Legią i Lechem w tym sezonie. Wygląda na to że najtrudniejszy mecz zagramy z Polonią Warszawa która pod okiem Zielińskiego znów zaczeła grać.
|
Gramy z nimi w ostatniej kolejce więc duże prawdopodobieństwo, że wynik z tego meczu nie będzie miał już rezultatu na naszą pozycję w tabeli.
Sam mecz w drugie połowie stał na lepszym poziomie niż w pierwszej, ale i tak spodziewałem się nieco więcej. Dobrze jednak, że miłościwie nam panujący trenerzy w Legii i Lechu odwalając tam kawał dobrej roboty rozdrabniając te drużyny na czynniki pierwsze.