Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10870
Stary 16.04.2011, 16:48
Czyżby to był koniec Maciusia w Legii

wwf napisał(a):Wyświetl post
No i mamy +12 na Legią i Lechem w tym sezonie. Wygląda na to że najtrudniejszy mecz zagramy z Polonią Warszawa która pod okiem Zielińskiego znów zaczeła grać.
Gramy z nimi w ostatniej kolejce więc duże prawdopodobieństwo, że wynik z tego meczu nie będzie miał już rezultatu na naszą pozycję w tabeli.

Sam mecz w drugie połowie stał na lepszym poziomie niż w pierwszej, ale i tak spodziewałem się nieco więcej. Dobrze jednak, że miłościwie nam panujący trenerzy w Legii i Lechu odwalając tam kawał dobrej roboty rozdrabniając te drużyny na czynniki pierwsze.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 16.04.2011 o godz. 16:53.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując