Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Micek14
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10865
Stary 16.04.2011, 16:28
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Nie, dobrze że dał żółtą. Jeśli przyjmiemy że jednak był faul (powtórki wątpliwe) to Manu wypuścił sobie piłkę na tyle daleko, że byłoby mu baaaaaaaardzo ciężko zmieścić ją w siatce. To nie tak że ten go sfaulował na wprost bramki i piłka była idealnie ustawiona, tak tylko dotknąć ją i bramka. Moim zdaniem dobra decyzja.
Dobra, ale każdy faul bramkarza poza polem karnym to jest czerwień
"Kiedyś to się na takiego Lecha śpiewało, Kolejorz, Kolejorz, wpier(...) dzisioj mosz"
Odpowiedz cytując