Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
frano_rozrywka
Member
 
Od: 11.2006
Skąd: z Rozrywki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10862
Stary 16.04.2011, 16:25
"64' Kiks Bosackiego, sam na sam z Kotorowskim wychodzi Manu. Bramkarz Kolejorza zdołał wślizgiem wyłuskać piłkę spod nóg Portugalczyka. Sędzia orzekł jednak, że był faul i pokazał bramkarzowi Kolejorza żółtą kartkę."
relacja tekstowa z oficjalnej strony Amicorza. Ja rozumiem, że tego meczu się na da na trzeźwo, ale relacjonujący mocno przegiął z alko.
Tylko Wisła
Odpowiedz cytując