Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10858
Stary 16.04.2011, 16:16
Małek się ośmieszył

wygrana Legii nam nie jest na rękę , ale bądzmy obiektywni - jest lepsza z przebiegu spotkania , choc druga połowa jest bardziej wyrównana

ps. klepiska w Poznaniu nie powinni pokazywac publicznie
Odpowiedz cytując