Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
10853
16.04.2011, 15:59
PhantomRanger
napisał(a):
Tego meczu na trzeźwo nie da się oglądać. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
dokładnei nuda to jak moda na sukces
Szanuję rywala, ale my jesteśmy Wisła Kraków !!!!
Robert Maaskant
GAMBOS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GAMBOS
Znajdź inne posty napisane przez GAMBOS