kriswisla napisał(a):

|
Szymkowiak mnie osłabia , mówiąc że mecz Amici z Legią jest na dużym poziomie no jeżeli chodzi o ilosc kibiców,oprawe,achy,srachy w mediach" polskie grand derbi" to tak
|
Tego meczu na trzeźwo nie da się oglądać. Takie jest przynajmniej moje zdanie.