mieczuu napisał(a):

|
Lech, przy zaje...stej frekwencji nie jest w stanie przekrzyczeć Legii... Bardzo słabo moim zdaniem. Lech utwierdza mnie w przekonaniu, że najlepsze w Polsce są ekipy nasza i Legii.
|
Po czym to wnosisz? Chyba nie jesteś jednym z tych który na podstawie transmisji w TV ocenia doping. Wystarczy mikrofony dać bliżej sektora gości niż gospodarzy i już masz "dominacje" w dopingu gości. A w rzeczywistości może być inaczej. Nie mówię że Legia ma zły doping.... ale nie takie numery są w TV.
BTW
Remis albo wygrana Amici dla nas najlepsze
