|
To co oglądałem w pierwszej połowie wyglądało jak jakieś rezerwy z 3 ligi...
Myślę ze to co prezentuje Lech i Legia wystarczy tym drużynom na środek tabeli.
Grają oni w tenisa ziemnego...
Nie wiem, może sobie odpuszczę drugą połowę - żenujący poziom.
|