Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10840
Stary 16.04.2011, 15:40
To co oglądałem w pierwszej połowie wyglądało jak jakieś rezerwy z 3 ligi...

Myślę ze to co prezentuje Lech i Legia wystarczy tym drużynom na środek tabeli.
Grają oni w tenisa ziemnego...

Nie wiem, może sobie odpuszczę drugą połowę - żenujący poziom.
Odpowiedz cytując