
No rewelacja. Rozumiem, że celowo przesadzasz oraz, że jako kibic Wisły wielbisz Meliksona i niezbyt szanujesz Stlicia, ale proponuje zachowanie umiaru.
Poza tym porównywanie tych 2 piłkarzy to jak porównywanie (oczywiście zachowując wszelkie proporcje) dajmy na to Xaviego i Messiego. Różne typy piłkarza.
Owszem, Melikson zjada naszą ligę na śniadanie i jest to fakt. Bezsprzecznie najefektowniej i najefektywniej grający u nas piłkarz od czasu Uche. Jednak patrząc obiektywnie to Stilic również jest wybitnym jak na naszą ligę piłkarzem i nie obraziłbym się gdyby grał u nas.