Wyświetl pojedynczy post
żogaiła
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10754
Stary 16.04.2011, 15:31
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Maor vs. Stilic .
Podanie - 5:1!!!
Inteligencja czysto piłkarska - 10:1 !!!!!!!!!!
Strzał - 15:1
!
Szybkość - z jakieś 100:1
Zaangażowanie i waleczność - akurat to ciężko porównać jeżeli jeden z zawodników nie posiada obu tych cech

No rewelacja. Rozumiem, że celowo przesadzasz oraz, że jako kibic Wisły wielbisz Meliksona i niezbyt szanujesz Stlicia, ale proponuje zachowanie umiaru.
Poza tym porównywanie tych 2 piłkarzy to jak porównywanie (oczywiście zachowując wszelkie proporcje) dajmy na to Xaviego i Messiego. Różne typy piłkarza.
Owszem, Melikson zjada naszą ligę na śniadanie i jest to fakt. Bezsprzecznie najefektowniej i najefektywniej grający u nas piłkarz od czasu Uche. Jednak patrząc obiektywnie to Stilic również jest wybitnym jak na naszą ligę piłkarzem i nie obraziłbym się gdyby grał u nas.
Odpowiedz cytując