Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: PDG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10753
Stary 16.04.2011, 14:35
Masz rację- widać że sędziowie już są uczuleni pod tym względem i polecą czerwone kartoniki. To po pierwsze. Po drugie gramy u siebie i nie sądzę żeby Sobol, Chavez i reszta drużyny na takie coś pozwolili. Zresztą w jesiennych derbach fizycznie wdeptywali parchów w ziemię, więc teraz nie będzie inaczej, tym bardziej że nasi motorycznie i fizycznie prezentują się jeszcze lepiej niż jesienią.
Odpowiedz cytując