|
Masz rację- widać że sędziowie już są uczuleni pod tym względem i polecą czerwone kartoniki. To po pierwsze. Po drugie gramy u siebie i nie sądzę żeby Sobol, Chavez i reszta drużyny na takie coś pozwolili. Zresztą w jesiennych derbach fizycznie wdeptywali parchów w ziemię, więc teraz nie będzie inaczej, tym bardziej że nasi motorycznie i fizycznie prezentują się jeszcze lepiej niż jesienią.
|