Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: PDG
Offline
#
10812
16.04.2011, 14:05
Też oglądam/łem ten mecz. Większego kopania się po zakutych łbach dawno nie widziałem. Zero pomysłu na grę w piłkę. Dlatego wcale nie byłoby mi żal gdyby oprócz Arki i pasiastych, za finanse spadła i Polonia, a najlepiej obie.
bloodraven
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bloodraven
Znajdź inne posty napisane przez bloodraven