Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: PDG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10812
Stary 16.04.2011, 14:05
Też oglądam/łem ten mecz. Większego kopania się po zakutych łbach dawno nie widziałem. Zero pomysłu na grę w piłkę. Dlatego wcale nie byłoby mi żal gdyby oprócz Arki i pasiastych, za finanse spadła i Polonia, a najlepiej obie.
Odpowiedz cytując