Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10749
Stary 16.04.2011, 14:05
Byle tylko ktoś ktoś go umyślnie nie powalił tak że będzie się leczył kilka miesięcy.
Tego się boje najbardziej. Rywale są ośmieszani przez niego, owija ich jak chce, a to wzbudza to w nich irytację i bezsilność. Trzeba będzie uważać na drwali z Cracovii i nie tylko. Każdy wie że żeby go powstrzymać to trzeba ostro sfaulować. Oby nie za ostro.
Odpowiedz cytując