snyrting napisał(a):

Oglądam sobie mecz o puchar weszło jak zobaczyłem na środku boiska zepsół pieśni ludowych Śląsk, to padłem
|
mam nadzieję że orange sport pokaże wręczenie przez Kowalczyka pucharu po meczu
jak na razie remis w meczu , w rzutach rożnych też remis w strzałach niecelnych chyba też, może się chłopaki rozkręcą