Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10811
Stary 16.04.2011, 14:00
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Oglądam sobie mecz o puchar weszło jak zobaczyłem na środku boiska zepsół pieśni ludowych Śląsk, to padłem
mam nadzieję że orange sport pokaże wręczenie przez Kowalczyka pucharu po meczu

jak na razie remis w meczu , w rzutach rożnych też remis w strzałach niecelnych chyba też, może się chłopaki rozkręcą
Odpowiedz cytując