Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mahazel888
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10810
Stary 16.04.2011, 13:57
Pan Jotka : czym ty pierdzielisz? kto tu płacze? jakie krakowsko warszawskie wojenki? Kraków tez ma przywileje z powodu tego że jest województwem i to duże przywileje i ma z tego konkretna kasę, tylko i wyłącznie z tego powodu że jest województwem. Tak samo Warszawa doi kasę za to że jest stolicą. Tak jest na całym świecie i nikt nie płacze. Gorzej jak warszawiak nie widzi tego i żal mu miliarda na Siedlce, Radom i inne Pułtuski , ale jak te zadupia wliczają razem z Warszawą do dotacji Europejskiej i wychodzi że są biedni jako województwo mazowieckie to słowa nie powie. A jeszcze gorzej jak sześć baniek ot tak miasto przewala na nic, puszcza miedzy palcami,bo to tylko sześć baniek, patrzcie ! miliard dajemy na zadupia janosikowego, to jest dopiero kasa! tu sześć baniek tam sześć baniek to nic!

edit; i jeszcze żeby te sześc baniek poszło na szkolenie gówniarzerii w szkółce Legii to byłby jakiś pożytek dla reprezentacji , nie, na Walera! Nie szkoda!
Ostatnio edytowane przez Mahazel888 : 16.04.2011 o godz. 14:14.
Jak długo na Wawelu
gołębie będą srać,
tak długo Nasza Wisła
Cracovię będzie lać!
Odpowiedz cytując