Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#394
Stary 16.04.2011, 13:51
Świetny mecz w naszym wykonaniu, cieszy swoboda rozgrywania piłki, przez momenty widzac klepanie naszej Wisły skojarzyła mi się barcelona. Cieszy znowu strzelony gol przez Genkova mam nadzieje że teraz już co mecz dołoży coś od siebie. W letnim okienku poprawić defensywe i myśle ze bedzie zajebiscie.
Odpowiedz cytując