Świetny mecz w naszym wykonaniu, cieszy swoboda rozgrywania piłki, przez momenty widzac klepanie naszej Wisły skojarzyła mi się barcelona. Cieszy znowu strzelony gol przez Genkova mam nadzieje że teraz już co mecz dołoży coś od siebie. W letnim okienku poprawić defensywe i myśle ze bedzie zajebiscie

.