Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
Od: 05.2009
Offline
#
44055
16.04.2011, 13:20
No nie mogę, ktoś na forum w dziale "byli piłkarze..." dodał link ze skrótem meczu z udziałem Kosowskiego, coś tam napisał, że fajnie by było zobaczyć starego, dobrego Kosę i już piszą na wp, że Kosowski do Wisły...pismaki
Arek10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arek10
Znajdź inne posty napisane przez Arek10