Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#392
Stary 16.04.2011, 13:19
Byłem, widziałem, piszę po przeczytaniu poprzednich wpisów. Żeby się nie powtarzać: bardzo dobry mecz Paljicia, nie zgadzam się z niskimi ocenami dla Sziwakowa - był ciągle pod grą, niesłychanie pożyteczny, choć rzeczywiście trochę błędów. Bezbarwny Kirm.
Nikt chyba jeszcze o tym nie pisał, ale dziś wyszliśmy w składzie: Rosjanin (obywatel Estonii) - Słowak, Holender, Honduranin, Serb (obywatel Niemiec) - Białorusin, Polak, Czech - Słoweniec, Izraelczyk, Bułgar. Jedenastu piłkarzy, jedenaście różnych nacji, JEDNA DRUŻYNA. Robert Maaskant!!! Z pozdrowieniami dla Piechniczka, Laty i innych zwolenników polskiej szkoły trenerskiej
Wydaje mi się, że przed nami wielkie mecze Meliksona i Genkowa.
Odpowiedz cytując