Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#391
Stary 16.04.2011, 13:13
Jeden z lepszych meczy Wisły w tym sezonie!Zgadzam się z tym w 100 %.Aż się chciało to oglądać a momentami nawet ta gra przypominała mi w końcu dawne wspaniałe lata.Oby tak dalej widać że piłkarze zaczynają się rozumieć i w końcu zgrywać na całego choć mamy w drużynie samych prawie obcokrajowców.Powiem jednak szczerze że przy stanie 2-1 miałem znów czarne myśli zwłaszcza po każdym stałym fragmencie gry gości.Tego mistrzostwa nikt nie może nam już odebrać!
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując