|
Jeden z lepszych meczy Wisły w tym sezonie!Zgadzam się z tym w 100 %.Aż się chciało to oglądać a momentami nawet ta gra przypominała mi w końcu dawne wspaniałe lata.Oby tak dalej widać że piłkarze zaczynają się rozumieć i w końcu zgrywać na całego choć mamy w drużynie samych prawie obcokrajowców.Powiem jednak szczerze że przy stanie 2-1 miałem znów czarne myśli zwłaszcza po każdym stałym fragmencie gry gości.Tego mistrzostwa nikt nie może nam już odebrać!
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|