Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44054
Stary 16.04.2011, 12:45
Też jestem zdania, że Żewłakowa nie potrzebuje Wisła. Jedyną pozycją dla niego jest stoper, a u nas rolę doświadczenia pełni Jaliens.
A co do powrotu Kosy. Sportowo i mentalnie byłoby to na pewno spore wzmocnienie dla drużyny, a w pucharach jego rajdy byłyby bezcenne. Tylko pytanie czy p. Cupiał chce tego piłkarza jeszcze na oczy widzieć.
Chcialbym ci przypomniec kolego ze Kamil byl zawsze pupilkiem Cupiała, nawet odchodzac 2gi raz z Wisly tez nie robil z tego szopki ..... osobisscie jestem jak najbardziej za Kosowskim w Wiśle ....
Odpowiedz cytując