Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10745
Stary 16.04.2011, 12:35
wwf napisał(a):Wyświetl post
Bo takich Meliksonów we Francji , Hiszpanii, Włoszech to mają na pęczki. W Polsce facet robi różnicę ale na Niemcy, Włochy, Anglię jest za słaby fizycznie, a na Francję, Hiszpanię za słaby technicznie. No i Izrael który wiadomo że nie ma jakiejś mocnej ligi i do tego nie każdy tam pojedzie oglądać zawodnika. W Polsce Meliksonowi łatwiej się będzie wypromować.
Dla mnie taki Kriviets lub Stilic w formie są jednak lepsi a dodatkowo sprawdzeni w pucharach. Melikson jeszcze musi z Wisłą coś ugrać w europie żeby ktoś go chciał kupić.
Stlić na pewno jest guru jeżeli chodzi o walkę na boisku i zaangażowanie. Kriwiec mógłby być naprawdę niezły ale trenerzy Amiki wolą rzucać nim po całym boisku zamiast ustawić go na jednej konkretnej pozycji. Ale to nie nasz problem.
My mamy ligę buraczaną i u nas jakoś skauci się pojawiają, więc w Izraelu zapewne też.
Dodatkowo od paru lat w Europie nic nie znaczymy, a jakoś wypromowali się u nas Marcelo, Brożki nawet Głowacki czy też Diaz.
Odpowiedz cytując