Czerwona kartka była słuszna. Powinna mieć działanie prewencyjne na przyszłość. Może wymusi na innych graczach, że w przypadku jak ktoś jest szybszy nie należy go od razu bezmyślnie i niebezpiecznie zwalać z nóg.
Może apel naszego trenera do sędziów pomógł?
