Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 16.04.2011, 12:32
Czerwona kartka była słuszna. Powinna mieć działanie prewencyjne na przyszłość. Może wymusi na innych graczach, że w przypadku jak ktoś jest szybszy nie należy go od razu bezmyślnie i niebezpiecznie zwalać z nóg.
Może apel naszego trenera do sędziów pomógł?
What's new?

Odpowiedz cytując