Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1356
Stary 16.04.2011, 12:04
fan01 napisał(a):Wyświetl post
"Wisła Kraków robi swoje: gra tak sobie, punktuje wybitnie. Tym razem pokonała GKS Bełchatów, wykorzystując swojego najlepszego napastnika. Ustawiony w zespole "Białej Gwiazdy" na szpicy Łukasz Sapela dwoił się i troił i ostatecznie zdołał strzelić dwie niezwykle ważne bramki. Wisła miała także wsparcie w osobie sędziego Marcina Szulca, który wyraźnie przesadził, wyrzucając z boiska Tomasza Wróbla. Potem arbitra złapał już cykor, bo jak powinien wywalić z boiska za drugą żółtą kartkę Macieja Małkowskiego, to tego nie zrobił." by Weszło.
Ja nie jestem jakimś wybitnie inteligentnym człowiekiem, żeby zrozumieć połowę tekstów na Weszło, ale ....a, co?!
O 2 karnych nawet nie wspomną?
Bo na weszło to jacyś niedoszli dziennikarze piszą to się nie dziw że nie rozumiesz Tamtejsze newsy mają mało wspólnego ze sztuką pisania normalnego artykułu poza tym wzorują się na Faqcie
Odpowiedz cytując