Mam pytanie do osób będących bliżej klubu niż taki szarak jak ja. Ciekawi mnie mianowicie, czy piłkarze Wisły dalej uczą się jezyka polskiego? Regularnie? Bo pamiętam jak kilka miesięcy wstecz cos ruszyli, zrobili filmik, "jak sie maś?" itp, ale zastanawia mnie czy nie była to tylko zwykła pokazówka

Bo ucichło bardzo...