Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10738
Stary 16.04.2011, 11:46
Mam pytanie do osób będących bliżej klubu niż taki szarak jak ja. Ciekawi mnie mianowicie, czy piłkarze Wisły dalej uczą się jezyka polskiego? Regularnie? Bo pamiętam jak kilka miesięcy wstecz cos ruszyli, zrobili filmik, "jak sie maś?" itp, ale zastanawia mnie czy nie była to tylko zwykła pokazówka Bo ucichło bardzo...
Odpowiedz cytując