Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1373
Stary 16.04.2011, 10:43
Ale co tu trzeba dodawać? Wszystko przecież widać wyraźnie na załączonym przez Ciebie obrazku.

Konkrety:
- wynik meczu został przez PZPN anulowany,
- Wisła pozbyła się większości piłkarzy, którzy maczali palce w procederze ustawienia tego spotkania,
- w związku z powyższym, w następnym sezonie w naszym zespole grali zawodnicy, którzy nie nadawali się na ten poziom, co poskutkowało spadkiem do II ligi.

P!
Odpowiedz cytując