Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
Od: 03.2009
Offline
#
385
16.04.2011, 10:31
Ogólnie bardzo dobry mecz w wykonaniu Wisełki. Martwi tylko to, że znów tracimy bramkę po stałym fragmencie gry. Trzeba nad tym popracować.
Sliver12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sliver12
Znajdź inne posty napisane przez Sliver12