Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#385
Stary 16.04.2011, 10:31
Ogólnie bardzo dobry mecz w wykonaniu Wisełki. Martwi tylko to, że znów tracimy bramkę po stałym fragmencie gry. Trzeba nad tym popracować.
Odpowiedz cytując