Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#384
Stary 16.04.2011, 10:24
Cikos zagrał świetny mecz bo nie musiał się męczyć w defensywie co mu nie wychodzi, na skrzydle śmigał aż miło w połączeniu z grą kombinacyjną. Przyglądałem się Sivakowowi i on podaje niedokładnie i ma dużo strat jedyna jego dobra gra to bez piłki. Nie narzekajcie na Kirma, nie strzelił bramki ale na skrzydle grał bradzo dobrze w 1 połowie on rozgrywał większość akcji ofensywnych po pięknych długich podaniach Jirsaka. Szkoda że Genkow nie strzelił tej klepki byłaby bramka sezonu.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
Odpowiedz cytując