Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44050
Stary 16.04.2011, 10:22
Żewłakow sam mówił, że jest zmęczony piłką nożną. On chce spokojnej emerytury. Wątpie by dawał z siebie wszystko. Mamy już doświadczonego Jaliensa.

Co do Kosy to także jestem na nie. Co prawda dzieciak pewnie mu wyrósł i juz nie robi w pieluchy. Jednak szczerze to go nie widze w obecnym ustawieniu Wisły. Teraz właściwie gramy 433, a Kosa się nadaje do 442. Nasi skrzydłowi grają bardzo wysoko i jakoś nie widze tam Kosowskiego. To będzie raczej też takie odcinanie kuponów. Niby mógłby robic dobrą atmosfere, ale teraz nie ma prawie Polaków także wątpie by tą atmosfere robił. Zbyt zresztą podpadł dla Cupiała by miał tu wrócić.
Odpowiedz cytując