Brzeszczot napisał(a):

|
2. Palic po swoim nieszczesnym "incydencie" z poprzedniego meczy biegal i walczyl za 3 !!! najlepszy jego mecz w barwach Wisły
|
Oprócz tego jako jedyny podszedł pod G i rzucił kibicom koszulkę. Miły gest, widać, że chciał "odkupić" swoje winy za zachowanie w Kielcach i nie było mu to obojętne.
Hanys dzięki za tego posta. Nakreśl jeszcze taktykę do końca sezonu, bo bez Ciebie nie damy rady. Nie zapomnij też zamieścić swoich kluczowych podpowiedzi na mecze pucharowe.