Wyświetl pojedynczy post
Brzeszczot
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.04.2011, 10:02
Podczas meczu zwróciłem uwage na dwie rzeczy

1. Chłopaki włozyli w ten mecz 100 % zaangazowania i serca
2. Palic po swoim nieszczesnym "incydencie" z poprzedniego meczy biegal i walczyl za 3 !!! najlepszy jego mecz w barwach Wisły
Odpowiedz cytując