Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Brzeszczot
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Tarnów
Offline
#
11
16.04.2011, 10:02
Podczas meczu zwróciłem uwage na dwie rzeczy
1. Chłopaki włozyli w ten mecz 100 % zaangazowania i serca
2. Palic po swoim nieszczesnym "incydencie" z poprzedniego meczy biegal i walczyl za 3 !!! najlepszy jego mecz w barwach Wisły
Brzeszczot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Brzeszczot
Znajdź inne posty napisane przez Brzeszczot