Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#378
Stary 16.04.2011, 09:48
Chciałbym napisać dwie rzeczy. Po pierwsze kiedy sprowadzaliśmy Pareike to uważałem tą decyzję za duży błąd. Z meczu na mecz przekonuje się, że jest to nie tylko dobry bramkarz, ale istotne wzmocnienie pozycji. Daleko pewniejszy od Pawełka, o którym już dziś nikt nie pamięta. Z pewnością może bronić na dobrym poziomie przez kolejne dwa lata.

Osobna uwaga do Maora - 1 bramka, dwie asysty i po faulu na nim czerwona kartka dla zawodnika GKSu... Jeżeli ten facet tak będzie dalej grał to obawiam się, że nie będziemy mogli cieszyć się zbyt długo naszą nową gwiazdą... Narazie jednak warto cieszyć się wygranym meczem i zbliżającym się mistrzostwem Polski
Nonckiewicz!! Siadej...
Odpowiedz cytując