Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 16.04.2011, 09:46
Mam wrażenie, że piłkarze i treneiro przeczytali mój zablokowany temat przed meczem... http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8015

Brawo - widać progres!

Przede wszystkim nie było widać zwalniania akcji oraz długich piłek do przodu wybijanych zwykle przez bramkarza i obrońców.
Narzucanie szybszego tempa męczyło rywal oraz ich gubiło, musieli dużo biegać za piłką bo wisła ją szanowała. Nie było bezsensownych strat.

Uważam że Sobolewski nie powinien więcej grać w pierwszym składzie - Wilk jest zwyczajnie lepszy.
A Małecki często też ma wiele strat, mam nadzieję że weźmie przykład z kolegów którzy rozegrali wczoraj naprawdę dobry mecz.

Melikson - klasa sama w sobie. Obawiam się że tylko ze go ktoś może wykupić...
Odpowiedz cytując