skeba napisał(a):

|
Michał Zewlakow byłby dobra alternatywą dla Palijca albo nawet go wygryźć, wtedy mielibyśmy konkurenta dla Kirma na lewą pomoc.
|
na boku obrony trzeba sporo biegac a On już ma 35 latek.
Jestem zdania że priorytetem powinien byc napastnik plus lewy pomocnik, taki młodszy o 10 lat Kosa.
Wierze jednak w Valckxa że sprowadzi równie ciekawych zawodników co w zimie.