Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#376
Stary 16.04.2011, 09:39
Jeden z najlepszych meczów Wisły Maskaanta pod względem piłkarskim. Świetna gra po ziemi z pierwszej piłki lub na dwa kontakty.
Cikos bardzo fajnie podłączał się pod akcje ofensywne. Jeżeli tak dalej będzie grał, to oczywiście, że powinien zostać. Paljić może rzadziej się podłączał ale również dobry występ.
Dwójka stoperów też zagrała jak na siebie całkiem nieźle. Widać, że Kew umie wyprowadzić piłkę i naprawdę jest to pomocne zamiast grania świecy na napastnika.
Czarek Wilk godnie zastąpił Sobola. Myślę, że po tym sezonie nastąpi zmiana pokoleniowa na defensywnym pomocniku.
Siwakow i Jirsak cały czas byli pod grą tak jak przystało na środkowych pomocników kreujących grę. Naprawdę fajnie to wyglądało, a ta klepa, po której Genkow nie trafił - palce lizać.
Nasz ofensywny tercet jak zwykle nie zawiódł. Kolejny świetny mecz Meliksona. Kirm też szarpał i nie bał się grać 1 na 1. No i Genkow może jeszcze cały czas nieskuteczny ale już zdobywający bramki.

Ogólnie można zauważyć, że drużyna gra coraz lepiej pod względem motorycznym i piłkarskim czyli trener przygotował drużynę tak jak należy do rundy rewanżowej. I za to mu chwała.
Odpowiedz cytując