Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10801
Stary 16.04.2011, 09:28
Mahazel888 napisał(a):Wyświetl post
Co ty wypisujesz za brednie, cała Polska na Warszawę miesiąc w miesiąc płaci miliardy, wiec łaski żadnej Warszawa nie robi, to jest jałmużna ten miliard, zaciemnienie istoty sprawy plus podjudzanie.
Hahaha! Ty na poważnie? Cały naród buduje polską stolicę? To sie już skończyło dawno. Warszawa jest płatnikiem brutto tzw.janosikowego, a to oznacza że daje więcej niż bierze. Znacznie więcej...
Co do tematu ITI i miasta. To, ze zakupię ziemię od rolnika za 10.000 PLn/ha a po 3ech latach znajde tram granit i ziemia będzie warta 100.000 za ten sam ha nie znaczy ze ja oszukałem tego rolnika. Miasto zapomina, że nie koniecznie znalazłoby sponsora to raz, a poza tym niekoniecznie znaleziony sponsor zapłaciłby 6 mln...Także troche luzu. Troche mi to przypomina sytuacje ze stoczniami. Wg wszytskich warte tyle i tyle, ale przysżło co do czego i nikt nie dął złamanego grosza.
Odpowiedz cytując