Mahazel888 napisał(a):

|
Co ty wypisujesz za brednie, cała Polska na Warszawę miesiąc w miesiąc płaci miliardy, wiec łaski żadnej Warszawa nie robi, to jest jałmużna ten miliard, zaciemnienie istoty sprawy plus podjudzanie.
|
Hahaha! Ty na poważnie? Cały naród buduje polską stolicę? To sie już skończyło dawno. Warszawa jest płatnikiem brutto tzw.janosikowego, a to oznacza że daje więcej niż bierze. Znacznie więcej...
Co do tematu ITI i miasta. To, ze zakupię ziemię od rolnika za 10.000 PLn/ha a po 3ech latach znajde tram granit i ziemia będzie warta 100.000 za ten sam ha nie znaczy ze ja oszukałem tego rolnika. Miasto zapomina, że nie koniecznie znalazłoby sponsora to raz, a poza tym niekoniecznie znaleziony sponsor zapłaciłby 6 mln...Także troche luzu. Troche mi to przypomina sytuacje ze stoczniami. Wg wszytskich warte tyle i tyle, ale przysżło co do czego i nikt nie dął złamanego grosza.