Cytat:
|
Myślę, że jakby kupić 2 ogarniętych bocznych obrońców to gra całej formacji wyglądałaby lepiej. A kto wie, czy w ofensywie nie utrzymywalibyśmy się lepiej przy piłce. W końcu szeroko grający obrońcy to podstawa w ataku pozycyjnym.
|
Michał Zewlakow byłby dobra alternatywą dla Palijca albo nawet go wygryźć, wtedy mielibyśmy konkurenta dla Kirma na lewą pomoc.