Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44044
Stary 16.04.2011, 09:20
Cytat:
Myślę, że jakby kupić 2 ogarniętych bocznych obrońców to gra całej formacji wyglądałaby lepiej. A kto wie, czy w ofensywie nie utrzymywalibyśmy się lepiej przy piłce. W końcu szeroko grający obrońcy to podstawa w ataku pozycyjnym.
Michał Zewlakow byłby dobra alternatywą dla Palijca albo nawet go wygryźć, wtedy mielibyśmy konkurenta dla Kirma na lewą pomoc.
Odpowiedz cytując