Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
kossaq
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
373
16.04.2011, 09:19
Jak dla mnie najlepsze transfery 2010 to oddanie Skorzy i powrot Basalaja... Dzieki temu mielismy wczoraj take delicje - oczywiscie jak na nasze polskie realia....
kossaq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kossaq
Znajdź inne posty napisane przez kossaq