Wyświetl pojedynczy post
kossaq
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 16.04.2011, 09:19
Jak dla mnie najlepsze transfery 2010 to oddanie Skorzy i powrot Basalaja... Dzieki temu mielismy wczoraj take delicje - oczywiscie jak na nasze polskie realia....
Odpowiedz cytując