Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4624
Stary 16.04.2011, 09:18
Watts napisał(a):Wyświetl post
Drugi raz z rzędu kołowrotki na F nie przeczytały mi biletu z karty kibica. Żeby było śmieszniej, między tymi dwoma meczami byłem na G i nic się nie działo. Co ciekawe, w obu tych przypadkach kupiłem bilet w dniu meczu, dosłownie kilkanaście-kilkadziesiąt minut przed meczem. Też tak macie?
Od kiedy wyrobiłem nową KK nie wszedłem normalnie na ani jeden mecz. Dopiero w tyg. poszedłem do SK i mi wyrobili duplikat bo coś się pochrzaniło. Więc może też idź i niech Ci sprawdzą tą kartę.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując