Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pawel.Busko
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: święTokrzySkie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4622
Stary 16.04.2011, 09:10
ManiekTS napisał(a):Wyświetl post
Nie słuchaj ludzi na forum, bo połowa z nich sieje na forum ferment...
Pewnie nawet nie wie ile biletów zostało na G

Skoro chciałem kupić bilet na G a w kasie mi powiedzieli, że już wyprzedane to jaki niby ferment sieje?

Odpowiedz cytując