Dobry mecz w naszym wykonaniu, nie tylko z przodu ale również w obronie. Zwłaszcza jak porównać popisy naszej obrony w meczu z Koroną do wczorajszej gry.
Już wiem czemu Rios jest tylko zmiennikiem - ten mecz mnie przekonał że z jego mentalnością będzie ciężko aby Maaskant na niego stawiał.
Jak to ujął celnie tofik - powinien grać w piłkę plażową
Ważnie 3 punkty. Dobra gra i to cieszy.