Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
369
16.04.2011, 01:33
Mistrza już mamy, jutro Jaga dostaje w dupe od Urbana, Legia od Bakera i po sezonie...Normalnie przestaje tesknic za Broziem
Szkoda ze Genkow jest tak nieskuteczny, juz po 1 polowie powienien miec 2 bramki.
Filippo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Filippo
Znajdź inne posty napisane przez Filippo