Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#367
Stary 16.04.2011, 00:43
Zagraliśmy dzisiaj (ups wczoraj) futbol totalny.

Oczywiście w takiej naszej mikrokosmicznej ekstraklasowej skali. Zagraliśmy, bo nam przeciwnik pozwolił.

Zagramy to 1,5 raza szybciej to pokażemy plecy Polsce i nie bedziemy musieli sie na nikogo oglądać. Zagrajmy 2 razy szybciej - można mysleć o nie skompromitowaniu się w Europie (pomijam grę obrony, bo tu jeszcze duzo pracy).

Klepa, klepa, klepa klepa a frajerzy biegają, klepa, klepa, klepa...

Siwakow wcale nie zagrał złych zawodów.
Odpowiedz cytując