Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 15.04.2011, 23:50
Ma ktoś możliwość zgrania i wrzucenia na forum tej klepy o której pisze legol? Pech chciał, że akurat przegapiłem ten moment :(

EDIT: już jest skrót m.in. i z tą sytuacją:
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rot_meczu.html
Ostatnio edytowane przez buczo1985 : 15.04.2011 o godz. 23:54.
What's new?

Odpowiedz cytując