|
Ja napiszę tylko jedno: To co zrobiła Wisła w 30 minucie z obroną Bełchatowa to była najładniejsza akcja jaką widziałem na żywo na stadionach ligi polskiej (a na paru już byłem). Wielka szkoda że Genkov to zaprzepaścił bo byłaby pokazywana wszędzie a tak to niewielu ją zobaczy.
Generalnie bardzo fajny mecz. Pareiko niesamowity, Meliksona to ja nie wiem jak udało się sprowadzić, chłop jest ponad tą ligę... Reszta solidnie i na plus. Jedyny mankament to rozluźnienie po golach zarówno na 2:0 (efektem gol na 2:1) i na 3:1 (efektem sytuacja sam na sam Bełchatowa)
|