|
Nad grą Meliksona nie ma się co rozpisywać bo nie trudno jest wskazac bohatera tego spotkania.
Chciałem podkreślić natomiast grę Kew Jaliensa, tak jak powiedział w jednym z wywiadów Robert: on gra top level w wyprowadzaniu piłki i to było dzisiaj widać. Tak wyprowadzającego piłkę obrońcy to my nie mieliśmy. On jest lepszy w tym nawet od Clebera. W defensywie również bardzo dobrze. Od smaego początku rozwalali mnie ludzie którzy widząc, że Kew się gdzieś tam poślizgnął, pisali że jest słabszy od Kowalskiego.
Jeszcze słówko co do Tomasa, wielu wieszało na nim psy, według mnie jemu bardzo dobrze zrobiło przyjście Meliksona i w każdym meczu gra bardzo dobrze. Jestem za tym aby został w naszym klubie na dłużej. I nie zgodzę się z tym że grał 2 mecze dobre na rundę bo te proporcje rozkładały się na pewno inaczej.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 15.04.2011 o godz. 23:26.
|